Życzenia Wielkanocne

Z życia Kościoła » Życzenia Wielkanocne

2024-03-30 22:41
Drodzy Parafianie!

➡️„Pozwólmy, aby zachwyciło nas Chrystusowe zmartwychwstanie. Niech Maryja Panna pomoże nam zasmakować pełni paschalnej radości, której zgodnie z obietnicą Zmartwychwstałego nikt nie zdoła nam nigdy odebrać i która nigdy się nie skończy”.

➡️Uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego to czas przeżywania kulminacyjnej prawdy naszej wiary w Jezusa Chrystusa. Życzymy wszystkim Parafianom, aby przeżywanie tajemnic Triduum Paschalnego odnowiło naszą przyjaźń ze bawicielem i ożywiło osobiste pragnienie wiernego podążania za Nim drogą zbawienia.

➡️W swojej łaskawości niech pozwoli każdemu z nas stać się Jego przykładnym uczniem i gorliwym naśladowcą, potrafiącym czynić dobro w codziennym życiu. Niech radość ze zwycięstwa światła nad ciemnością, dobra nad złem pomaga nam spoglądać z innej perspektywy na nasze zmagania z rzeczywistością i odkrywać sens wszystkiego, co nas spotyka.

➡️Życzymy błogosławionych, pełnych radości i pokoju Świąt Wielkanocnych. Szczęść Wam Boże!

Złączeni z Wami modlitwą tajemnicami męki, śmierci i zmartwychwstania Pańskiego.
Duszpasterze parafii św. Brata Alberta
w Myślenicach